Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10906
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 18 Яну 2021 12:20


Пък на мен ми стана ясно защо би ти хрумнало да цитираш пост на волтажа, за да мога да го видя, при положение, че аз съм избрал да не му виждам коментарите :lol:.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 18 Яну 2021 16:51


izsiram ti topla dri6nq varhu celiq toq tvoi jivot :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 19 Яну 2021 23:05


Само да вметна, че аз никога не съм имал нещо против провинциалистите, нито смятам, че софиянците сме по-умни от тях или нещо от сорта, напротив познавам доста прости софиянци. Но има един характерен манталитет на голяма част от т. нар. провинциалисти. Ето например, не разбирам защо винаги vanmx първи се включва в дискусиите на тема София vs провинция. Винаги пръв се изказва или ще направи тъпа шега. Подклажда огъня към тази малоумна тема за спор. Или хора като Стрелата, които не разбират кристално ясно изказаното мнение от Гипо, защо онази овца е малоумна. Хора, които се засягат когато съвсем обективно им се изкаже мнение, защо столицата е по-добро място за живеене. Добре де, познавам врачанец, който смята, че Враца е шибано село, остнали са предимно прости хора там и има само чалга и комунизъм. Защо той приема фактите, а вие не. Пичове сте, интелигентни хора сте, не се поддавайте на комплекси. Това е все едно гей да се обиди, задето съм против културно марксисткия им прайд. Нямам против гейове, уважвам им правата и бих се борил за тях ама айде вникнете защо голяма част от хората не подкрепят парада. Вгледайте се в аргументите към дадена теза, вместо да реагирате първосигнално!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 19 Яну 2021 23:14


Ама мене ме кефи тука в София и 90% от времето съм тука. А по време на първият локдаун от миналата година се прибрах на село чак юни, защото си посрещахме новата година и това ми беше рекорд до сега. (между другото, мега много ме е яд защото на нова година 2020 се разцепихме супер брутално а то кво стана после...не знам, дано да се върнат яките времена скоро).

Да, не разбрах много на Гипо поста и какво имаше в предвид, ама и беше супер тъп пост като цяло. :D

И другото, аз не мисля че имам някакви комплекси в тази област.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 09:42


Не бе Майстер, виж, не съм ни най малко комплексиран. Просто си правя тъпи бъзикни с цел да става майтап. Може би наистина са много тъпи, ще взема да спра ако трябва :D

Аз гледам на всичко като на шега, но е вярно че има едни хора които не са от София и го имат тоя манталитет за който говориш. Ама това е ответна реакция от отношението на много софиянци. Ето виж ти примерно как говореш с негативизъм за селото, малкия град или всичко което не е София и си противоречиш уж да са не се обиди някой. Не може да има обективни факти тука, защото за всеки добър начин на живот означава нещо различно, а пък някои хора имат емоционална връзка с родните си места и т.н.

Имам разни колеги, които ако не кажат в рамките на час, че живеят в луксозен апартамент в Лозенец или че са трето поколение софиянци им избива пот на челото. Казват как селяните дошли им им мърсят въздуха с таратайките си, а те карат същите 20 годишни дизелови таралясници :D Ето затова някой който не е от столицата може да се засегне. Аз както казах гледам на това като на майтап, защото наистина е смешно и тия колеги ги бъзикам по същия начин. Извън тоя форум също малко хора осъзнават колко е смешно всичко това. Едните се перчат, другите се засягат.

София в най-добрия случай български град като всички останали, само че по-голям. Същите соц гета, пак има цигански каручки по улиците, разбити тротоари и т.н. Ебаси, това не ти е Холивуд или Ню Уорк :D А пък Търново, Варна, Бургос, Русе и т.н не са никаква провинция :D И евро субсидиите които правят градовете да изглеждат по-добре не се усвояват само в столицата. Ела някой ден пак Сливен да видиш че е заприличал на курортно градче :D Айде спирам вече окончателно с тая тема че май наистина е доста тъпо да се говори още.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 10:04


Разговорът нямаше да го завъртите така, ако наистина нямахме обидчиви провинциалисти и софиянци с малко по-така самочувствие във форума.

Иначе лафчето на Гипо беше топ.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 10:23


Der Meister написа:
... Нямам против гейове, уважвам им правата и бих се борил за тях



AAAAHHAAHHHA DER MAISTER CONFIRMED FOR THE BIG GAY!!!!!!

:D

seriozno, kvo 6e se bori6 za nekvi pedali be bate q se stegni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7886
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 12:02


Кефи ме как и двете страни лепят тъпанарски генерализации на щедро. Имало такива софиянци и такива провинциалисти, ми има бе, света е шарен, секви хора има, част от тях са олигофрени, как останалите носим колективна отговорност с тях си немам никва идея вече 30 години.

Иначе аз даже съм ходил на гей прайд преди години, а дори не съм гей (ма 20 леа са си 20 леа :oops: )

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 16:01


Ся кат стана дума, да взема да дерайлирам малко темата.

Винаги съм се чудил, ако можеше да се направи една наистина точна и честна статистика за това кой педал и кой не, дали сред хората на прайда щеше да има повече педали или всъщност мнозинството щеше да се намира в латентно състояние сред агитките, дето всеки път излизат в протест?

Готов съм да заложа някви пари, че съотношението на педали между тези с шарените знамена и другите, с бръснатите глави, дето реват срещу тях, е някъде около 50%, плюс-минус до десет.

Начи не знам, аз след толкова гей и бът джоукове така и не изпедерастях и ще се женя, деба. Е го, кримсъна ми е свидетел, аз толко жена си не съм ебал за десет години, колкото пъти му казах, че ше му порна дупето на него.

Същевременно такива здрави и прави момчета има, обаче като вземеш, че кажеш нещо за гейове и като нададат един вой с тва " AHAHAHAHAHAHAHA kvo 6e se bori6 za nekvi pedali be bate q se stegni", едно такова неудобно ти става - ся срам ли ги е, да им го подам ли ме молят индиректно, що така емоционално са зинали :?:

Такива работи ме занимават мене понякога.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10906
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 16:43


И аз смятам, че тия, дето най-много скачат срещу обратните, имат сериозни съмнения в собствената си ориентация или просто са жертва на много кофти родители.
Не говоря за гей парадите, те са тотален шит по ред причини и не трябва да ги има.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 17:16


Gipo написа:
И аз смятам, че тия, дето най-много скачат срещу обратните, имат сериозни съмнения в собствената си ориентация или просто са жертва на много кофти родители.
Не говоря за гей парадите, те са тотален шит по ред причини и не трябва да ги има.

+ гей + лгбт пропагандата в разни сериали и други такива медии.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 19:26


haha tzetzo ne mi se slagai, az se zaqjdam s maistera 6toto me kefi kak se vryzva

no i naistina smqtam, 4e e nekvo typo, tipi4no v negov stil izkazvane ''az 6e se borq za geiovete''

sedi we, borec

kvo, 6e izleze6 na plo6tada da vika6 'ravni prava za geioveteeee!!!1!", tva li 6e napravi6?

mi ne mi se vqrva

na maistera govorq, da ne se pripoznae pak nekoi naparfiumiran eba4

pyk ako naistina tva bi napravil, pak e sme6no i jalko, 6toto te si imat prava, po-normalizirani ot tva nqma da stanat i hi4 ne im e nujna tvoita podkrepa i ako napravi6 ne6to takova 6te e izcqlo i samo da se potupa6 po gyrba, 4e si progresiven i ne znam tam, kvoto o6te te kefi

da go duhate si4ki


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7886
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 19:45


covid2012 написа:
pyk ako naistina tva bi napravil, pak e sme6no i jalko, 6toto te si imat prava, po-normalizirani ot tva nqma da stanat i hi4 ne im e nujna tvoita podkrepa i ako napravi6 ne6to takova 6te e izcqlo i samo da se potupa6 po gyrba, 4e si progresiven i ne znam tam, kvoto o6te te kefi

da go duhate si4ki


Готинко как се обърса с "аз само се заяждам с друг" и после каза същото, заради което ти се "сложиха". :lol:

Аз си се тупам по гърба колко съм прогресивен, даже понякога си посягам, ебати прогресивната чекия ше си набия е ся, направо ше източа дъгички. Най-вероятно не те интересува, освен ако не ти се изхвърля на лицето? Същото е и с гей темата, дали някви си пукат хемороидите не ме грее, освен ако не тръгнат да пукат моя, нале. Просто си мисля, че ако бях гей щях да имам кво да кажа в контра на "te si imat prava", ма понеже и аз след десетилетия хомоеротично innuendo все още не съм гей, по принцип не ми идва да крещя на площада, или даже да обяснявам на олигофрени у гейминг форум. От тая гледна точка, крещенето на площада СРЕЩУ гейовете ми е още по-непонятно, та наистина си звучи като неосъзнатата анална недоебаност да е голям двигател, досущ кат унгарски консерватор преди гей парти в Брюксел. :roll:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 19:55


mi az na plo6tada ne sym izlqzyl da vikam protiv geiovete, i tuka ni6to ne sym kazal protiv geiovete, ne mi pre4at, malko mi pre4i kato nqkoi kaje, 4e bi napravil ne6to, koeto ne bi napravil

malko, ne mn

i na men mi se struva dosta paradoksalno da se kaje: ''az nqmam protiv geiovete ni6to, no sym protiv parada im''. Ama geiovete si iskat fakaniq parad bratle, i osven tva sa GEIOVE, probvai se da im kaje6, 4e nqma6 ni6to protiv tqh, ama s4ita6 parada im za vreden i izli6en

pyk za tva s otri4aneto, da, ima mn latentni geiove, deto si otri4at, ama ako si mislite, 4e tva e prilojima aksioma vyv vseki edin slu4ai, mi - ok, elate da vi go turq na vsi4kite s ogromna sigurnost v seksualnostta si, 4e da se potupame posle drujno, ama ne po gyrba, ami po gyza, kolko sme hetero


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 22:55


The Grim Reaper написа:
аз след десетилетия хомоеротично innuendo все още не съм гей

:roll:

Иначе, като си говорим за прогресивизъм, това ми е любимата ФБ страница, на която искрено се забавлявам с голяма доза самоирония:
https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BE%D ... 2374794050

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 20 Яну 2021 23:26


https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2374794050

:lol: :lol: :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7886
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 21 Яну 2021 00:59


denik написа:
Иначе, като си говорим за прогресивизъм, това ми е любимата ФБ страница, на която искрено се забавлявам с голяма доза самоирония:
https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BE%D ... 2374794050


The Grim Reaper написа:
Кефи ме как и двете страни лепят тъпанарски генерализации на щедро. Имало такива либерали и такива консерватори, ми има бе, света е шарен, секви хора има, част от тях са олигофрени, как останалите носим колективна отговорност с тях си немам никва идея вече 30 години.


Ама иначе и кур за консерваторите. :oops:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 21 Яну 2021 01:47


:D :D

    ___________________________________
    [02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
    [02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
    [02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


    Профил

    Аватар
    Регистриран на:
    21 Мар 2010 12:53
    Мнения: 752
    Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
    Публикувано на: 21 Яну 2021 05:16


    Маце Борко написа:
    Начи не знам, аз след толкова гей и бът джоукове така и не изпедерастях и ще се женя, деба. Е го, кримсъна ми е свидетел, аз толко жена си не съм ебал за десет години, колкото пъти му казах, че ше му порна дупето на него.

    Не се притеснявай, взел съм необходимите мерки и момичето не е останало незадоволено :lol: Искрени поздравления за предстоящата женитба, дълбоко уважавам избора ти :oops:


    Профил

    Аватар
    Регистриран на:
    10 Юли 2004 06:39
    Мнения: 6843
    Местоположение: София
    Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
    Публикувано на: 21 Яну 2021 23:54


    vanmx написа:
    Не бе Майстер, виж, не съм ни най малко комплексиран. Просто си правя тъпи бъзикни с цел да става майтап. Може би наистина са много тъпи, ще взема да спра ако трябва :D

    Аз гледам на всичко като на шега, но е вярно че има едни хора които не са от София и го имат тоя манталитет за който говориш. Ама това е ответна реакция от отношението на много софиянци. Ето виж ти примерно как говореш с негативизъм за селото, малкия град или всичко което не е София и си противоречиш уж да са не се обиди някой. Не може да има обективни факти тука, защото за всеки добър начин на живот означава нещо различно, а пък някои хора имат емоционална връзка с родните си места и т.н.

    Имам разни колеги, които ако не кажат в рамките на час, че живеят в луксозен апартамент в Лозенец или че са трето поколение софиянци им избива пот на челото. Казват как селяните дошли им им мърсят въздуха с таратайките си, а те карат същите 20 годишни дизелови таралясници :D Ето затова някой който не е от столицата може да се засегне. Аз както казах гледам на това като на майтап, защото наистина е смешно и тия колеги ги бъзикам по същия начин. Извън тоя форум също малко хора осъзнават колко е смешно всичко това. Едните се перчат, другите се засягат.

    София в най-добрия случай български град като всички останали, само че по-голям. Същите соц гета, пак има цигански каручки по улиците, разбити тротоари и т.н. Ебаси, това не ти е Холивуд или Ню Уорк :D А пък Търново, Варна, Бургос, Русе и т.н не са никаква провинция :D И евро субсидиите които правят градовете да изглеждат по-добре не се усвояват само в столицата. Ела някой ден пак Сливен да видиш че е заприличал на курортно градче :D Айде спирам вече окончателно с тая тема че май наистина е доста тъпо да се говори още.

    Аз никога не съм обиждал на тази тема и не съм говорел както тези твои колеги. Изказвам лично мнение, да, но покрепено с аргументи. Обективни факти има винаги в подкрепа и на двете тези. Например средни доходи, замърсеност на въздуха, трафик, АЙКЮ на жителите, партии за, които гласуват, възможност за развите, развлечение и т.н. и т.н. Аз може и да говоря с негативизъм за малките градове, но това е мое право на мнение. Това е все едно да не мога да говоря с негативизъм за чалгата, как ли пък не! Това, че някои хора се обиждат си е техен проблем.


    Профил Skype
    Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

    Вие не можете да пускате нови теми
    Вие не можете да отговаряте на теми
    Вие не можете да променяте собственото си мнение
    Вие не можете да изтривате собствените си мнения

    Търсене:
     
    Иди на:  
    cron
    © 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com