Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 13 Дек 2015 20:41


Привет! Искам да Ви представя романа, който завърших преди няколко месеца. Причината да прибягна до форуми е, понеже имам нужда от мнения на хора, които биха се интересували от този жанр, но не се сещам по какъв друг начин бих могъл да намеря каквато и да е публичност. Създадох Facebook страница, където можете да откриете линк към малък сайт, на който съм качил първите 20 страници от книгата. Следващите седмици ще качвам още, така, че който има желание да проследи цялата история, може да чете там.

https://www.facebook.com/MiroslavKostovKostov/?fref=ts

Това е страницата. Благодаря! Надявам се книгата да Ви хареса. Като дългогодишен почитател на жанра се опитах да разчупя стереотипите и да създам вселена и история, които се отличават от баналните. Дали съм успял, ще прецените Вие. :wink:

ПП: Поста го има и в "Творческата секция", но бях посъветван да го кача и тук. Уважаеми админи, ако прецените изтрийте този :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 13 Дек 2015 22:31


Като, човек който се занимава със същото бих те посъветвал да качваш главите в страницата си във Фейсбук. Просто така се възползваш от цялата налична МОЩ на фейсбук като социална мрежа и хората много по-лесно ще те следват. Оформяй главите като бележки (notes) те ти дават достатъчно възможности и страницата ти става като блог. Това не пречи да споделяш и линкове от сайта, но така както си го направил в момента само в описанието е леко безсмислено.

Ето какво имам предвид. Моята страница (тя не е посветена само на книгата ми)

https://www.facebook.com/AndroVlog/ - на първо място отгоре съм закачил най-новата глава обаче. Забележи, като цъкнеш на бележката, колко добре е оформено, има и линкове към сайта и към аудио-версията на книгата, нещо което не е задължително да прави, но аз реших че е добра идея.

Иначе като намеря време ще прочета какво си сътворил и ще ти дам мнение по същество.

Успех!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие: Re: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 14 Дек 2015 17:05


Liberty написа:
Като, човек който се занимава със същото бих те посъветвал да качваш главите в страницата си във Фейсбук. Просто така се възползваш от цялата налична МОЩ на фейсбук като социална мрежа и хората много по-лесно ще те следват. Оформяй главите като бележки (notes) те ти дават достатъчно възможности и страницата ти става като блог. Това не пречи да споделяш и линкове от сайта, но така както си го направил в момента само в описанието е леко безсмислено.

Ето какво имам предвид. Моята страница (тя не е посветена само на книгата ми)

https://www.facebook.com/AndroVlog/ - на първо място отгоре съм закачил най-новата глава обаче. Забележи, като цъкнеш на бележката, колко добре е оформено, има и линкове към сайта и към аудио-версията на книгата, нещо което не е задължително да прави, но аз реших че е добра идея.

Иначе като намеря време ще прочета какво си сътворил и ще ти дам мнение по същество.

Успех!


Благодаря за съвета, не се бях сещал за това. Ще помисля по въпроса. Твоята страница наистина изглежда доста по-представително. :)


Профил

Заглавие: Re: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 31 Дек 2015 21:30


Ето направо линка към сайта, понеже ми казаха, че имали трудности с намирането на линка в страницата.

http://inspiredbynoobs.wix.com/miroslavkostov

Освен това, искам да Ви помоля, ако имате желание да ми споделите някакви отзиви. Ще са ми от голяма помощ. Благодаря! 8)


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2003 06:02
Мнения: 36
Местоположение: User_№:2727 from 10719 registered
Заглавие: Re: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 15 Яну 2016 15:31


Браво за начинанието, аз също съм стартирал с тази амбиция, винаги съм се чувствал прекалено повлиян от нещата които съм чел преди, мисля част от историята и се сещам къде съществува същата структура, като стигна до нещо което не се сещам да го има някъде и вече е дивата глупост :D
Ще дочета главите които си качил и ще дам мнение :)


Профил Skype

Заглавие: Re: Написах фентъзи роман :)
Публикувано на: 19 Яну 2016 23:20


ImmortalKnight написа:
Браво за начинанието, аз също съм стартирал с тази амбиция, винаги съм се чувствал прекалено повлиян от нещата които съм чел преди, мисля част от историята и се сещам къде съществува същата структура, като стигна до нещо което не се сещам да го има някъде и вече е дивата глупост :D
Ще дочета главите които си качил и ще дам мнение :)


Благодаря, колега! :) Чудесно те разбирам, в смисъл, това всъщност е втората ми книга. Първата написах докато бях още в гимназията. Получи се доста добре, наистина е нещо, създадено с много желание, но когато погледнах по-отдалече на сюжета осъзнах, че не е достатъчно оригинален. И така, реших да направя втори опит. Надявам се да е по-успешен! :)


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com