Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Филми за алпийска фирма Дъглас (които са турци) в джунглата
Публикувано на: 13 Авг 2015 20:19


Еммм, всъщност не. :P
За него стаа въпрос:

Беше ми много любим актьор, та я кажете, кои са според вас най-яките неща с него. Може да съм изпуснал или забрайл за нещо през годините. Зарибих се покрай Айс Вентура, оня дето беше на концерт на канибалите също, а мисля че, като звездата му изгря най-ярко в черни комедии като Кабелджията или пък оня, дето играе човек с раздвоение на личността.

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филми за алпийска фирма Дъглас (които са турци) в джунгл
Публикувано на: 14 Авг 2015 13:48


Дейба, подведох се по заглавието и си мислех, че са направили турска версия на Погрешен завой, в която избиват двойници на Ръза, а то кво се оказа :cry:

Тоя пич го помня от много филми: Аз, моя милост и Айрийн, Навитакът, От глупав по глупав и двете части, абе... доста забавни комедийки имаше, макар че го слагам в категорията на Аткинсън и Коен, които повече залагат на дебилни шеги с много гримаси и тук-там черен хумор. И все пак са добри в това, за което имат едно евала от мен, не са като Роугън, например.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Филми за алпийска фирма Дъглас (които са турци) в джунгл
Публикувано на: 15 Авг 2015 12:45


Ах, това заглавие навява спомени за времето, когато минавах през стадиона "Васил Левски" на път за училище.
По темата, "Кабелджията" го даваха преди някакво време по тв 1000 и много ми хареса, изцяло бях го забравил. Мислех, че Джим играе за пореден път лигльо, то се оказа, че е чалнат. :lol:
Лъжльото ли, как го превеждаха у нас ("Liar Liar") е филм, в който на Кери е дадена пълна свобода да се прави на хахо. И той върши това с лекота.
Да не забравяме "Аз, Моя Милост и Айрийн". В него е гигант.
Само на мен ли ми се струва, че го позабравиха? Някой да знае дали ще участва в нови филми? Последният му е "Dumb and Dumber To".


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com