Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Вие жуцате ли?


 ЧЕРВЕНО ВИНО СНОЩИ ПИХ!    10%  10%  [ 4 ]
 ИСТИНСКОТО ВИНО Е ЧЕРВЕНО ЗА БЯЛО НЯМА ДА ГО ДАМ!знам че беше горчиво ;с    0%  0%  [ 0 ]
 Никога няма да пия повече си казвам всяка вечер!    10%  10%  [ 4 ]
 Аз не пия понеже съм мекотело! АХАХХАХАХА МЕКОТЕЛО!!!!    14%  14%  [ 6 ]
 Загорка е бира!Каменица пикня!    14%  14%  [ 6 ]
 Да ви кажа само че Хами пак ми пише в скайп!    2%  2%  [ 1 ]
 ВИСОКИЯТ ТОН Е АЗ! ( ЗАПАЗЕНА МАРКА АКА ВЕРМИК!)    2%  2%  [ 1 ]
 Вермик е супер тъп и смотан!Желая да пукне в лайна! :С    36%  36%  [ 15 ]
 Вермик не го харесвам понеже не е мой тип ;с    7%  7%  [ 3 ]
 Да ви еба в педалите дето сте гласували за предпоследните 2!    5%  5%  [ 2 ]
Общо гласове : 42
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 13:50


Никога не съм се напивал, и нямам намерение да го правя. Алкохол пия рядко и в малки количества поряди няколко причини:
Не ми харесва вкуса на алкохола (колкото и тъпо да звучи) за това ако пия нещо то обикновено е мента, вермут, бира(задължително да НЕ е някой български пикоч като каменица/ариана/рандом-pee, и задължително да е в метална кутийка(харесва ми металния привкус към бирата)) или някакъв друг въд алкохол с вкус на еди-какво-си.
Разните водки,ракии и подобни не ги понясям. Уискита, скочове и тн. няма да ги коментирам тъй като не съм ги пробвал.
Колкото до напиването, като изключим горната причина - пробвам съм да изпия повече и колкото повече пия - толкова по гаден ми става вкуса от алкохола(дори и да е мента, която най-харесвам като алкохол) освен това вместо да се развеселявам(като повечето приятели/познати) с увеличаване на количеството изпит алкохол, ставам все по-нервен и раздразнителен.
Самата идея че мога да не съм на себе си и нещо друго да контролира мислите ми и действията ми ме ужасявя, поради тази причина съм и против всякакви наркотички и други вещества който оказват влияние върху начина ти на мислене и поведение.
Освен това смятам за исключително жалко като видя някой пиян, да се клатушка да не знае каде се намира и тн. това да се оставяш някаква си напитка да те контролира за мен си е бази мизерията.. но всеки с маниите си един пие, друг пуши, трети се дрогира, четвърти изграе игри(като мен), а някой правят всичките заедно :D
Докато не пречиш на другите с действията си всичко е ОК.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Сеп 2006 22:46
Мнения: 1443
В момента играе: Singularity
Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 15:03


Ahriman написа:
Хем от хората на Нъргъл, хем Destroyer Hive ... бръдъ е :roll:

Да , хоуст съм на дестроиер хайвът

http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Typhus

Готян персонаж е така си кръстих хирото на кеос райсинг :п

___________________________________
Aber selbst nachdem ich dass zugebe
Gibt es keine Katharsis....
Dieses Geständniss war völlig bedeutungslos...


Профил

Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 16:10


Мразя да ми задават отговори... :rockon:

___________________________________
Трева в котенцата...


Профил

Псевдо рейцър
Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2009 00:17
Мнения: 2462
В момента играе: Всичко без аниме игри
Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 18:14


Progressor написа:
Никога не съм се напивал, и нямам намерение да го правя. Алкохол пия рядко и в малки количества поряди няколко причини:
Не ми харесва вкуса на алкохола (колкото и тъпо да звучи) за това ако пия нещо то обикновено е мента, вермут, бира(задължително да НЕ е някой български пикоч като каменица/ариана/рандом-pee, и задължително да е в метална кутийка(харесва ми металния привкус към бирата)) или някакъв друг въд алкохол с вкус на еди-какво-си.
Разните водки,ракии и подобни не ги понясям. Уискита, скочове и тн. няма да ги коментирам тъй като не съм ги пробвал.
Колкото до напиването, като изключим горната причина - пробвам съм да изпия повече и колкото повече пия - толкова по гаден ми става вкуса от алкохола(дори и да е мента, която най-харесвам като алкохол) освен това вместо да се развеселявам(като повечето приятели/познати) с увеличаване на количеството изпит алкохол, ставам все по-нервен и раздразнителен.
Самата идея че мога да не съм на себе си и нещо друго да контролира мислите ми и действията ми ме ужасявя, поради тази причина съм и против всякакви наркотички и други вещества който оказват влияние върху начина ти на мислене и поведение.
Освен това смятам за исключително жалко като видя някой пиян, да се клатушка да не знае каде се намира и тн. това да се оставяш някаква си напитка да те контролира за мен си е бази мизерията.. но всеки с маниите си един пие, друг пуши, трети се дрогира, четвърти изграе игри(като мен), а някой правят всичките заедно :D
Докато не пречиш на другите с действията си всичко е ОК.

АМИН БРАТКО :rockon:

___________________________________
Drecher написа:
От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Юли 2009 10:05
Мнения: 347
Местоположение: При кралските кобри :)
Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 18:31


Абе за довечера не съм решила...Май не ми се пие достатъчно :o :shock:


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 01 Май 2010 19:25


бушмилс е айриш :?

преди се напивах много, после няколко години не се напивах, но сега в последните 2 месеца пак започнах да се напивам често

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 05 Май 2010 23:28


алкохолът е пътят към щастието, но ние нямаме право на такова. и тъй сме трезви и слепи за решетките на своя живот.

___________________________________
"A fool sees not the same tree a wise man sees"
--William Blake


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 19 Май 2010 09:57


Aмора написа:
Не!


И аз съм като теб. Верваш ми, нали? :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Заглавие: Re: Напивате ли се?
Публикувано на: 31 Юли 2021 15:30


май се напивам по-често отколкото трябва :D
покривки за ресторанти,луксозни покривки за маса


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com